Gün İçi Kurye

Gün İçi Kurye

Kurye Hizmetleri Sizlere Ülkemizn Bir Çok Önemli Noktasında Güvenilir Kurye ve Dağıtım Hizmetleri Sunmaktadır.


güniçikuryeGün içi kurye ile gönderileriniz aynı gün içersinde dilediğiniz adrese ulaşmaktadır. Bu hizmet sadece istanbul il sınırları içerisinde değil tüm Türkiye için geçerlidir. İstanbul ve çevresindeki iller için motorlu kurye ile yapılırken diğer iller için uçak kargo hizmeti ile yapılmaktadır. Siz müşteri temsilcilerimizle doğru bilgileri paylaştıktan sonra sizin için en uygun seçeneği ve fiyat teklifini çalışanlarımız sizlere sunacaktır. Bu doğrultuda sizin işleriniz tam zamanında talep etmiş olduğunuz adreste olacaktır.

Gün İçi Kurye aynı zamandada İstanbul’un tüm ilçelerinede hizmet vermektedir. Talep etmiş olduğunuz kuryemiz ortalama 15-20 dk arasında adresinizde olur ve talep etmiş olduğunuz gönderi türüne göre en uzun teslimat süremiz 3,5-4 saattir. Bu süre zarfı içersinde gönderilerinizle ilgili tüm bilgileri çağrı merkezimizden an ve an öğrenebilirsiniz. Teslimat gerçekleştiğinde teslim bilgisi sizlere mail yada sms yoluyla belirtilmektedir. Gönderilerinizi alıcı ödemeli olarakta yönlendirebiliyorsunuz ayrıca. Gönderilerinizin zamanında teslim olabilmesi için kuryemizin adresinize geldiğinde zarfınızın yada paketinizin hazır olmasına özen göstermelisiniz. Kuryemizin zaman kaybı evrakınızın planlanan zamanda teslim olmamasına neden olabilir. Zarfın yada paketin üzerine alıcının adresi, telefonu ve firma ise firmanın isminin yazılması evrakınızın hızlı teslim edilmesinde büyük etken olacaktır.

Gün içi kurye eğitimli ve uzman kadrosuyla, motorlu kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar.
Talep ve önerilerinizi müşteri temsilcilerimizle paylaşmanız rica ederiz. Bu talep ve öneriler sizlere vereceğimiz hizmetin kalitesini arttıracaktır.

Gün içi kurye ile, çek , senet , ordino , konşimento v.b evraklarınızın zamanında ve sorunsuz taşımacılığını üstlenmektedir.

Kurye Hizmetinde bizi tercih edeceğiniz tek adres olabilmek için tüm çalışanlarıyla kusursuz hizmet vermekteyiz.

 Motorlu Kurye Hizmet Grubu Daima Güvenilir

☆☆☆☆☆ Gün İçi Kurye ☆☆☆☆☆

Bir Cevap Yazın