Hizmetlerimiz

Profesyonel Kurye Hizmetleri ★ Evrak, Broşür, İlan Dağıtım Hizmetleri ★ Motorlu ve Arabalı Kurye Hizmeti

Motorlu Kurye Hizmetleri Sizlere Ülkemizin Bir Çok Önemli Noktasında Profesyonel Taşımacılık ve Ulaşım Hizmetleri Sunmaktadır.

moto-kuryeMotorlu Kurye

Motorlu Kurye siz değerli müşterilerine her zaman kaliteli hizmet vermeyi amaçlamıştır. Kuruluşundan bu yana vermiş olduğu kaliteli hizmet nedeniyle müşteri listesine hergün yeni müşteriler eklemektedir. Abonelik sistemiyle sürekliliği olan müşterilerine indirim olanağıda sağlamaktadır.

 

kurye

Kurye Hizmeti

Kurye bir gönderiyi sizden alıp başka bir adrese teslim eden kişilere verilen addır. Günümüzde özellikle yoğun trafiğin olduğu yerlerde kurye hizmeti çok fazla tercih edilmektedir. Yoğun trafik dendiğinde de aklımıza ilk olarak İstanbul gelmektedir. 

 

motokurye

Moto Kurye

Moto Kurye hayatımızın olmazsa olmazı bir hal almıştır. Bu insan ve araç yoğunluğunda ulaşma ve bir dosya , evrak ulaştırmak bir hayli zorlaşmıştır. Her geçen zamanda daha zorlaşacak gibi görünmektedir. Düşünün evinize ve ya gezmeye giderken çekilen o eziyeti ve harcanan zamanı bir hayli zaman kaybı çileye dönüşen bir yolculuktur. 

topludağıtımToplu Dağıtım

Talep ettiğiniz bölgelerde, ve seçtiğiniz hedef kitlenize uygun işyerlerine/dükkanlara/firmalara yapılan broşür dağıtımlarında ise her işyerine 1 adet broşür dağıtılır. Dağıtım yapılan işyerlerinin tabelasında ismi ve tel no.su gözükecek şekilde dışarıdan fotoğrafları çekilir, çekilen bu fotoğraflar aynı gün, dağıtım süresince de günlük olarak klasörler halinde e-posta adresinize yollanır.

motorlu vale

Motorlu Vale

Sizlere 2012 den beri hizmet vermenin haklı sevinci ve gururu ile hazırlamış olduğumuz bu web sitemizde kısaca neden bizi tercih etmelisiniz onu anlatmak istiyoruz. Hiç bir zaman günü kurtarmak yada bir yan gelir olarak bakmadan alkollü yada alkolsüz olsun müşterilerimize daima seviyeli bir yaklaşım daima ana prensibimiz olmuştur.. 

motorlukurye

Bir Cevap Yazın