Kargo Hizmeti

Profesyonel Kurye Hizmetleri ★ Evrak, Broşür, İlan Dağıtım Hizmetleri ★ Motorlu ve Arabalı Kurye Hizmeti

Kargo Hizmeti

Haziran 6, 2012 Kargo 0

Kargo Hizmeti

Kargo Hizmetleri Sizlere Ülkemizin Bir Çok Önemli Noktasında Güvenilir Kurye ve Dağıtım Hizmetleri Sunmaktadır.

kargoKargo Hizmeti hızlı gitmesi gereken acil gönderilerinizi tam zamanında teslim etmektedir. Kargo Hizmeti şubesini lütfen çağrı merkezimizi arayınız.Topu dağıtımlarınızı da Kargo ile ekonomik olarak gerçekleştire bilirsiniz. Kargo Hizmeti ekonomik fiyatlarıyla sizlere büyük avantaj sağlıycaktır. Detaylı bilgiyi çağrı merkezi çalışanlarımızdan alabilirsiniz.

Kargo Hizmeti evraklarınızı güvence altına alarak dilemiş olduğunuz adrese teslim etmektedir. Gönderileriniz gün içi teslimatlı olduğu gibi ertesi gün teslimlide gönderi yollayabilirsiniz. Ücretlendirmeleri farklı olan gönderilerinizin süreleride ücretlendirmeye göre değişkenlik göstermektedir. Kargo Hizmeti da zarf, paket gibi gönderileri göndereceğiniz gibi yüksek ağırlıkta ve hacimdeki gönderileride yollayabilirsiniz. Bu bilgileri müşteri temsilcinizle paylaşırsanız size gönderi büyüklüğünüze göre araç yönlendiriyor olacağız.Evrakınızın yada hacimli gönderilerinizin zamanında teslimatının sağlanmasında çağrı merkezimizdeki çalışanlarımızla paylaşmanız size hem zaman hemde ekonomik olarak kar sağlıycaktır.

Kargolarınız sadece istanbul içerisine değil Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine teslim etmekteyiz.

Ayrıca uçak kargo hizmetimizle gönderileriniz yurt dışı adres teslimli olarakta adresinizden alınmaktadır. Yurt dışı gönderileriniz gümrüklü ve gümrüksüz olarakta gönderilmektedir.Numune adı altında 50kg altı gönderileriniz gümrüksüz olarakta gönderile bilmektedir. Ancak bu durum değişkenlikte göstermektedir. Bunun için çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz sizi detaylı olarak bilgilendiricektir. Gümrüklü gönderilerdede gönderilerinizin gümrükte takılmaması için evraklarınızın eksiksiz olmasına özen göstermeniz rica olur.

Kargo Hizmeti gönderileriniz için çağrı merkezi iletişim numaramızı arayınız. En yakın çözüm ortağınız bir telefon uzağınızdayız. Kargolarınızın zamanında teslim olması için bizimle irtibata geçmeniz rica olur.

 Motorlu Kurye Hizmet Grubu Daima Güvenilir

☆☆☆☆☆ Kargo Hizmeti ☆☆☆☆☆

 

Bir Cevap Yazın