Uçak Kargo

Profesyonel Kurye Hizmetleri ★ Evrak, Broşür, İlan Dağıtım Hizmetleri ★ Motorlu ve Arabalı Kurye Hizmeti

Uçak Kargo

Haziran 6, 2012 Kargo 0

Uçak Kargo

Kurye Hizmetleri Sizlere Ülkemizin Bir Çok Önemli Noktasında Güvenilir Kurye ve Dağıtım Hizmetleri Sunmaktadır.

uçakkuryeUçak kargo hizmetiyle Türkiye içine hatta Dünyada bir çok ülkeye uçak kargo gönderisi yapabilirsiniz.uçak kargo gönderilerinizi adresinizden alarak diğer firmaların bir adım önüne geçmektedir.Dünya çapında teslimat sağlayıcısı olarak çalışan uçak kargo ile gönderileriniz emin ellerdedir. Dünyanın bir çok ülkesindeki gelişmiş acente ağıyla kapıdan kapıya teslimatı gerçekleştirmektedir.

Uçak Kargo şehir dışına acil kargo gönderilerinizin hızlı teslimi için Uçak Kargo hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Dosya ve paketler için teslimat sürelerinin 5 saat olduğu, hava taşımacılığına müsait illerimizde, Uçak Kargo Hizmetimizle bu süreyi sizin için 3 saate indiriyoruz.
Gönderilerinizin daha hızlı teslim edilebilmesi için gönderinizin hazır olacağı saatten en az 1-2 saat önce haber vermeniz organizasyonun daha sağlıklı olmasını sağlıycaktır. Uçak Kargo Hizmeti verdiğimiz illerle ilgili detaylı bilgiyi şubelerimizden yada Çağrı Merkezimizden alabilirsiniz.

Uçak Kargo yurt içi ve yurt dışı gönderilerinizi güvenle taşımaktadır. Uzman kadrosu ile size en yakın hizmet sağlayıcısıdır.

Size en ekonomik hizmeti verebilmemiz gönderinizin ebatlarını ver kg ağırlığını müşteri temsilcimizle paylaşmanız gerekmektedir. Bu bilgiler size yardımcı olan görevlimizin size en ekonomik tutarı çıkarmasında rol sağlıycaktır.

Uçak Kargo taşımacılığı özellikli bir taşımacılık türüdür. Uzun mesafeler arasında küçük hacimli ve kıymetli kargoların taşınmasında sıklıkla kullanılmaktadır. Uçak kargo taşımacılığının en büyük avantajı, süratli teslimat yapılmasıdır. Ancak birim taşıma maliyetleri diğer taşıma türlerine göre daha yüksek seviyededir. Çünkü müşteri istek ve ihtiyaçlarının değişmesi sonucunda gönderiler artık müşterinin kapısına kadar bırakılmaktadır. Sektöre hâkim olan bu yeni perspektif, lojistik firmaların müşterisine sunduğu hizmet çerçevesini de genişletmektedir.
Uçak Kargo Hizmet Türleri;

Uçak kargo hizmetinde bir çok gönderi türü bulunmaktadır bunlar ; Dondurulmuş gıda taşımacılığı, Canlı hayvan taşımacılığı, Evrak taşımacılığı, Cenaze taşımacılığı, Kırılıcak eşya taşımacılığı

Gönderi Tipi ; Adresten Adrese Teslimat
Adresten Havalimanına Telimat olmak üzere 2 türdedir.

Uçak kargo hizmet sağlayıcısı olarak görev yapmakta olan uçak kargo için irtibat telefonumuzu arayınız
UÇAK KARGO TAŞIMACILIĞININ AVANTAJLARI

Yüksek hızda taşımayla teslim süresi kısalır. Ülkeler arasında doğrudan iletişim sağlandığı için politik ve bürokratik olumsuzluklardan en az seviyede etkilenir. Küçük miktarlardaki eşyanın naklinde en uygun ulaşım türüdür. Dünya geneline yayılmış hava alanı ağı oldukça gelişmiştir. Emniyet ve güvenilirlik oranı yüksektir. Kargoların elleçleme ve yüklenmesi oldukça özenlidir.
Kargo hareketleri planlı ve tarifelidir. Diğer taşımacılık türlerine göre sigorta primleri daha düşüktür.

 Motorlu Kurye Hizmet Grubu Daima Güvenilir

☆☆☆☆☆ Uçak Kargo ☆☆☆☆☆

 

Bir Cevap Yazın